Тепловий насос Cooper&Hunter Evipower CH-HP12UIMPRM 13 кВт
Cooper&Hunter Evipower CH-HP12UIMPRM 13 кВт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper&Hunter Evipower CH-HP12UIMPRM 13 кВт
Тепловой насос Cooper&Hunter Evipower CH-HP12UIMPRM | 186 400 грн. |
Зовнішній блок теплового насосу Cooper&Hunter CH-HP12UIMPRM 251120221340 | 186 396 грн. |
Тепловий насос Cooper&Hunter Evipower Inverter CH-HP12UIMPRM | 186 400 грн. |
Модификації Cooper&Hunter Evipower CH-HP12UIMPRM
Ціни на Cooper&Hunter Evipower CH-HP12UIMPRM |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter Evipower CH-HP8UIMPRK 8 кВт | від 173 000 грн. | 3 пропозиції | ||
Cooper&Hunter Evipower CH-HP12UIMPRM 13 кВт | від 186 396 грн. | 3 пропозиції | ||
Cooper&Hunter Evipower CH-HP20UIMPRM 20 кВт | від 247 200 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →