Моторне мастило Aveno FS Low SAPS 5W-30 20 л (3011502-020)
Товар застарів 3 465 грн. Тип: синтетичне; Призначення: легкові авто; Двигун: бензиновий; дизельний; Об'єм (л): 20; SAE: 5w-30; Відповідність стандартам: API SN/SM/CF; ACEA C3; Допуски BMW, MINI: Longlife-04; Допуски Mercedes-Benz: 229.51; Допуски Opel, GM: Dexos 2; |
Aveno FS Low SAPS 5W-30 20L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aveno 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aveno.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Aveno FS Low SAPS 5W-30
Ціни на Aveno FS Low SAPS 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Aveno FS Low SAPS 5W-30 1 л | від 281 грн. | 4 пропозиції | ||
Aveno FS Low SAPS 5W-30 4 л | від 988 грн. | 6 пропозицій | ||
Aveno FS Low SAPS 5W-30 5 л | від 1 222 грн. | 7 пропозицій |