Моторне мастило Prista Ultra Plus 5W-30 20 л
Prista Ultra Plus 5W-30 20L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Prista 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Prista.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Prista Ultra Plus 5W-30 20 л
Моторна олива PRISTA Ultra Plus 5w30 20л (74273) 74273 | 3 751 грн. |
PRISTA Моторна олива PRISTA Ultra Plus 5w30 20л (74273) 74273 | 3 751 грн. |
Олива Prista Ultra Plus 5w30 20л (шт.) | 5 324 грн. |
Моторна олія PRISTA Ultra Plus 5w30 20л (74273) | 5 124 грн. |
Модификації Prista Ultra Plus 5W-30
Ціни на Prista Ultra Plus 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Prista Ultra Plus 5W-30 1 л | від 232 грн. | 1 пропозиція | ||
Prista Ultra Plus 5W-30 4 л | від 901 грн. | 1 пропозиція | ||
Prista Ultra Plus 5W-30 20 л | від 3 751 грн. | 4 пропозиції |