Дитяче автокрісло Avionaut Glider Comfy Isofix
Фото 7 |
Avionaut Glider Comfy Isofix |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Avionaut 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Avionaut.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Avionaut Glider Comfy Isofix
Усі ціни 19 →Дитяче автокрісло Avionaut Glider Comfy Iso-Fix Navy, синій (AV-340.S-CO.0 | 8 764 грн. |
Дитяче автокрісло Avionaut Glider Comfy Iso-Fix Navy (AV-340.S-CO.03) | 9 999 грн. |
Дитяче автокрісло Avionaut Glider Comfy Iso-Fix (гр.1-2) Navy AV-340.S-CO. | 9 999 грн. |
AVIONAUT Glider Comfy Iso-Fix (гр.1-2) Navy (AV-340.S-CO.03) | 9 999 грн. |
AVIONAUT Glider Comfy Iso-Fix (гр.1-2) Navy (AV-340.S-CO.03) | 9 999 грн. |
ще 14 пропозицій
Додаткові функції і можливості дитячого автокрісла Avionaut Glider Comfy Isofix:
- Розміри: 44х66х53 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →