Дитяче автокрісло Lorelli Pegasus Isofix
Фото 7 |
Lorelli Pegasus Isofix |
|
Продумане автокрісло для комфортабельній посадки діточок від малого до великого. Модель підійде для перевезення як новонароджених малюків на спеціальному Вкладиші, так і дітей-підлітків у віці до 12 років. При навантаженні до 13 кг крісло необхідно встановлювати проти ходу руху автомобіля, пристібаючи чадо внутрішніми п'ятиточковими ременями безпеки. Дитяче автосидіння розташовується на поворотній базі, фіксується інерційним автоременем, скобами системи кріплення Isofix і телескопічною опорною ніжкою.
До слова, на» нозі " передбачаються підніжки з п'ятьма регулюваннями положення по висоті. Вони стануть в нагоді при розвороті крісла обличчям вперед, що допустимо з однорічного віку маленького пасажира. Регулюванням в моделі піддаються висота розміщення підголівника, внутрішніх пристяжних ременів, кут нахилу спинки (налаштовується в трьох положеннях). На випадок бічних зіткнень в Lorelli Pegasus Isofix передбачаються протектори SPS для поглинання і розсіювання ударних впливів збоку. Безпечні якості автокрісла підкріплені сертифікацією відповідно до вимог європейських стандартів безпеки ECE R44 / 04 і ECE R129 (i-Size).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lorelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lorelli.
Купити Lorelli Pegasus Isofix
Усі ціни 19 →Автокрісло Lorelli Pegasus, червоний з чорним (24404) | 8 041 грн. |
Автокрісло Lorelli PEGASUS ISOFIX (0-36кг) (red/black) | 9 220 грн. |
Автокресло Lorelli Pegasus Isofix (0-36кг) (red/black) | 8 326 грн. |
Автокрісло Lorelli PEGASUS ISOFIX (0-36кг) (red/black) | 7 971 грн. |
Автокрісло Bertoni (Lorelli) Pegasus Isofix 0-36 кг Red/Black (PEGASUS red | 9 776 грн. |