Дитяче автокрісло El Camino i-Base ME1109
Фото 14 |
El Camino i-Base ME1109 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог El Camino 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі El Camino.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити El Camino i-Base ME1109
Усі ціни 9 →Автокрісло El Camino (0-36кг) ME 1109 i-BASE (jet black) | 7 783 грн. |
Автокресло El Camino Me 1109 i-BASE 0-36кг jet black | 7 184 грн. |
Автокрісло El Camino (0-36кг) ME 1109 i-BASE (jet black) | 6 725 грн. |
Автокрісло El Camino I-size r129 чорний (ME 1109 Jet Black) ME 1109 Jet Bl | 9 155 грн. |
Автокрісло El Camino i-BASE (0-36кг) (ME 1109 jet black) ME 1109 jet black | 6 986 грн. |
ще 4 пропозиції
Додаткові функції і можливості дитячого автокрісла El Camino i-Base ME1109:
- Розміри: 43.5x52.5x64 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →