Мийка високого тиску BASEUS F1 Car Pressure Washer EU (CRXCJ-C0A)
Відео 1Фото 9 |
BASEUS F1 Car Pressure Washer EU (CRXCJ-C0A) |
|
Автомобільне миття високого тиску для підтримки охайного зовнішнього вигляду машини. Модель зібрана в міцному корпусі прямокутного форм-фактора з прогумованими ніжками для надійної «парковки» та двома ручками з боків для зручності перенесення. BASEUS F1 Car Pressure Washer EU обладнали електродвигуном потужністю 1300 Вт, крутний момент з якого передається на аксіально-поршневий насос.
Помпа миття характеризується продуктивністю перекачування водних мас до 420 л/год. У режимі максимальної потужності агрегат видає водяний струмінь під натиском до 100 бар. Регулювати вихідний тиск передбачається за даними вбудованого манометра, а кут розпилення – за допомогою обертання насадки на соплі міні-мийки. Високий тиск допоможе подолати стійкі грязьові відкладення, низький - підійде для поливу саду та городу, делікатного миття вікон та тендітних предметів.
Пристрій підходить не тільки для миття автомобіля, але й для прибирання присадибної ділянки. Модель може бути підключена до водопроводу, також у комплекті з мийкою поставляється шланг 10-метрової довжини для забору води з ємностей. Модифікація агрегату CRXCJ-C0A поставляється з насадкою-піногенератором для побутової хімії. Живиться міні-мийка від побутової електромережі з напругою 230 В.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Купити BASEUS F1 Car Pressure Washer EU (CRXCJ-C0A)
Усі ціни 12 →BASEUS F1 Car Pressure Washer EU (CRXCJ-C0A) | 11 562 грн. |
BASEUS F1 Car Pressure Washer EU (CRXCJ-C0A) | 11 844 грн. |
Миийка високого тиску BASEUS Car Pressure Washer F1 | 10m, 68Bar, 420L/h | | 7 593 грн. |
Мийка високого тиску BASEUS Car Pressure Washer F1 |10m, 68Bar, 420L/h| (C | 7 346 грн. |
Миийка високого тиску BASEUS Car Pressure Washer F1 | 10m, 68Bar, 420L/h | | 8 573 грн. |