Мийка високого тиску Nilfisk Core 130-6 Powercontrol PCA (128471258)
Фото 9 |
Nilfisk Core 130-6 Powercontrol PCA |
|
Алюмінієва помпа. Трьох-позиційне регулювання потужності: 60%, 80% і 100%
Як подовжити життя мінімийціЯк правильно користуватися мийкою високого тиску, щоб вона прослужила якнайдовше
FAQ про мийки високого тиску: відповіді на часті питанняКраще дізнатися все про мінімийки тут, ніж намагатися добитися щирої відповіді у продавця в магазині
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nilfisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nilfisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nilfisk Core 130-6 Powercontrol PCA
Усі ціни 7 →Мінімийка високого тиску Nilfisk Core 130-6 Powercontrol Pca | 8 701 грн. |
Мийка високого тиску (мінімийка) Nilfisk Core 130-6 Powercontrol Pca Eu | 8 487 грн. |
Nilfisk Core 130-6 Powercontrol PCA | 10 045 грн. |
Nilfisk Core 130-6 Powercontrol Pca Eu | 8 694 грн. |
Мінімийка високого тиску Nilfisk Core 130-6 Powercontrol Pca | 8 691 грн. |
Минимойка высокого давления Nilfisk Core 130-6 Powercontrol Pca | 8 697 грн. |
Nilfisk Core 130-6 Powercontrol PCA | 10 290 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →