Мийка високого тиску BASEUS F0 Car Pressure Washer
Відео 1Фото 22 |
BASEUS F0 Car Pressure Washer |
|
Як подовжити життя мінімийціЯк правильно користуватися мийкою високого тиску, щоб вона прослужила якнайдовше
FAQ про мийки високого тиску: відповіді на часті питанняКраще дізнатися все про мінімийки тут, ніж намагатися добитися щирої відповіді у продавця в магазині
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BASEUS F0 Car Pressure Washer
Авто-мийка Baseus F0 Car Pressure Washer Dynamic CN Dark Gray (CPGY000014) | 7 305 грн. |
Авто-мийка Baseus F0 Car Pressure Washer Exclusive CN Dark Gray (CPGY00011 | 7 800 грн. |
Мийка високого тиску BASEUS F0 Car Pressure Washer Dynamic CN CPGY000014 | 4 999 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →