Дриль-шурупокрут BauMaster ID-2175
BauMaster ID-2175 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BauMaster 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BauMaster.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BauMaster ID-2175
Сетевая дрель-шуруповерт BauMaster (ID-2175) | 888 грн. |
Шурупокрут BauMaster ID-2175 | 888 грн. |
Шуруповерт BauMaster ID-2175 750 Вт | 888 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →