Дриль-шурупокрут Grand DE-950/2
Відео 2Фото 6 |
Grand DE-950/2 |
|
Потужна і доступна дриль-шурупокрут пістолетною конструкції з мережевим живленням і автоматичної LED-підсвічуванням. Відрізняється демократичною вартістю, помірним вагою і добре оптимізованої ергономічною конструкцією. Позиціонується як продукт базової цінової категорії, орієнтований на побутове і професійне застосування. Може використовуватися для виконання серійних складальних, монтажних-демонтажних, будівельних та оздоблювальних робіт малої і середньої інтенсивності.
Мережева дриль-шурупокрут Grand DE-950/2 обладнана колекторним електродвигуном потужністю 950 Вт, конструкція якого передбачає швидкий доступ до вугільних щіток. Для передачі обертання на швидкозатискний патрон, оснастку в якому можна міняти однією рукою, використовується планетарний редуктор з довговічними сталевими зубчастими колесами. Підтримуються два діапазони швидкостей, які оптимізовані для виконання різних робіт.
На першій швидкості (до 350 об/хв) інструмент розвиває максимальний крутний момент до 24 Нм, який буде затребуваний при загвинчуванні/відверненні шурупів, саморізів, гвинтів і конфірматів значного діаметра. На другій швидкості, що дозволяє патрону розкручуватися до 1100 об/хв, дриль-шурупокрут проробляє невеликі отвори в сталях і сплавах кольорових металів (до 10 мм), пластмасах та дереві (до 20 мм). Передбачений повзунковий перемикач реверса, електронний регулятор швидкості обертання і фіксатор пускової кнопки.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grand.
Купити Grand DE-950/2
Усі ціни 12 →Дриль шурупокрут Grand ДЭ-950/2 | 989 грн. |
Шуруповерт мережевий Grand ДЕ-950 100541 | 890 грн. |
Шурупокрут Grand ДЭ-950/2 | 896 грн. |
Шуруповерт мережевий Grand ДЕ-950/2 | 1 101 грн. |
Електричний Шуруповерт GRAND ДЕ-950/2 | 977 грн. |