Дитяче велокрісло Bellelli Mr Fox Standard B-Fix
Відео 2Фото 4 |
Bellelli Mr Fox Standard B-Fix на багажникпід сідло/на кермо |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bellelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bellelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bellelli Mr Fox Standard B-Fix
Bellelli Mr Fox Standart B-fix до 22кг, неоново-жовте з темно-синьою підкл | 3 480 грн. |
Bellelli Mr Fox Standart B-fix до 22кг, неоново-жёлтое с темно-синей подкл | 3 480 грн. |
Bellelli Детское велокресло Bellelli Mr Fox Standart B-fix до 22 кг Желто- | 3 480 грн. |
Відеоогляди
Модификації Bellelli Mr Fox Standard B-Fix
Ціни на Bellelli Mr Fox Standard B-Fix |
---|---|---|---|---|
Bellelli Mr Fox Clamp | від 3 000 грн. | 1 пропозиція | ||
Bellelli Mr Fox Standard | від 3 480 грн. | 1 пропозиція | ||
Bellelli Mr Fox Standard B-Fix | від 3 480 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →