Компресор Berkut PRO-17
Berkut PRO-17 |
|
Даний компресор використовується для постійної стаціонарної установки в транспортному засобі.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berkut 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berkut.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berkut PRO-17
Автокомпрессор Berkut PRO-17 | 3 699 грн. |
Компрессор Berkut PRO-17 | 4 017 грн. |
Автокомпресор Berkut PRO-17 | 4 049 грн. |
Додаткові функції і можливості насоса / компресора Berkut PRO-17:
- Рівень шуму 85 Дб
РекомендуємоПорівняти в таблиці →