Вантажна шина Bontyre R-230 315/80 R22.5 154M
Виберіть розмір вантажної шини
Bontyre R-230 315/80 R22.5 154M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bontyre 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bontyre.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bontyre R-230 315/80 R22.5 154M
Усі ціни 9 →Bontyre R-230 (рульова вісь) 315/80 R22.5 154/150M | 13 198 грн. |
Bontyre R-230 (рулевая) 315/80 R22.5 154/150M 18PR | 11 697 грн. |
BONTYRE R230 (рульова) 315/80R22.5 154M | 11 816 грн. |
BONTYRE BONTYRE R230 (рульова) 315/80R22.5 154M | 12 096 грн. |
BONTYRE R230 (рульова) 315/80R22.5 154M | 11 928 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Bontyre R-230 315/80 R22.5 154M
Ціни на Bontyre R-230 315/80 R22.5 154M |
---|---|---|---|---|
Bontyre R-230 315/70 R22.5 152M | від 9 040 грн. | 11 пропозицій | ||
Bontyre R-230 315/80 R22.5 154M | від 11 697 грн. | 9 пропозицій | ||
Bontyre R-230 315/80 R22.5 157M | від 11 554 грн. | 2 пропозиції |