Вантажна шина Nordexx Steer 10 295/60 R22.5 150K
Виберіть розмір вантажної шини
Nordexx Steer 10 295/60 R22.5 150K 295/60 R22.5 " 150 K 315/60 R22.5 " 154 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nordexx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nordexx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nordexx Steer 10 295/60 R22.5 150K
Nordexx Steer 10 (рулевая) 295/60 R22.5 150/147K 18PR | 11 700 грн. |
Nordexx Steer 10 рульова рульова (295/60R22,5 150/147K) 403619 | 11 648 грн. |
Вантажні шини Nordexx Steer 10 (рульова) 295/60 R22.5 150/147K 18PR | 12 707 грн. |
Шина Nordexx Steer 10 (рульова) 295/60 R22.5 150/147K PR18 | 13 002 грн. |
Модификації Nordexx Steer 10 295/60 R22.5 150K
Ціни на Nordexx Steer 10 295/60 R22.5 150K |
---|---|---|---|---|
Nordexx Steer 10 295/60 R22.5 150K | від 11 648 грн. | 4 пропозиції | ||
Nordexx Steer 10 315/60 R22.5 154L | від 12 688 грн. | 4 пропозиції |