Охоронний датчик Bosch ISC-BDL2-WP12GE (F.01U.366.598)
Bosch ISC-BDL2-WP12GE охороннийНВЧ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch ISC-BDL2-WP12GE
Усі ціни 12 →Детектор руху Bosch ISC-BDL2-WP12GE | 1 845 грн. |
BOSCH ISC-BDL2-WP12GE | 1 845 грн. |
Детектор движения Bosch isc-bdl2-wp12ge isc-bdl2-wp12ge | 1 681 грн. |
ІЧ+НВЧ датчик руху Bosch ISC-BDL2-WP12GE з імунітетом до тварин до 45 кг | 1 845 грн. |
BOSCH ISC-BDL2-WP12GE | 1 845 грн. |
ще 7 пропозицій