Панель для виклику Slinex ML-15HD
Відео 6Фото 18 |
Slinex ML-15HD |
|
Сумісна тільки з домофонами, що підтримують AHD 1080p.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Slinex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Slinex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Slinex ML-15HD
Усі ціни 41 →Slinex ML-15HD Grey | 2 340 грн. |
Slinex ML-15HD Grey | 2 340 грн. |
Вызывная панель Slinex ml-15hdg | 2 389 грн. |
Панель виклику Slinex ML-15HDG | 2 358 грн. |
Вызывная панель Slinex ML-15HDG | 2 167 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →