Wi-Fi камера Xiaomi Outdoor Camera AW200
Відео 4Фото 10 |
Xiaomi Outdoor Camera AW200 |
|
Вулична Wi-Fi камера відеоспостереження популярного бренду Xiaomi 2023 випуску - це рішення початкового цінового сегмента з гарним набором функцій і можливостей. Корпус моделі має пило- та вологозахист за стандартом IP65, що дозволяє розміщувати її просто неба практично в будь-якому місці (правда, захист від сильних злив не завадить). Серцем пристрою виступає CMOS-матриця з підтримкою роздільної здатності Full HD та 120-градусним об'єктивом.
Для інформативної зйомки вночі запропоновано невидиме ІЧ-підсвічування, а також можливість кольорового відеозапису в темний час доби. Камера Xiaomi Outdoor Camera AW200 має розширену функціональність, включаючи налаштування різних періодів активності, запуск звукового сигналу (сирени) під час детекції руху, можливість виявлення людини, готовність до ведення time-lapse зйомки. Завдяки вбудованому мікрофону також реалізовано двосторонній голосовий зв'язок. Відеофайли можуть зберігатися як на карту пам'яті, так і в «хмарі». Спростити первинне налаштування та повсякденну експлуатацію покликана сумісність з мобільним додатком, крім того, при необхідності можлива інтеграція моделі в еко-систему розумного будинку Google Home або Amazon Alexa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Купити Xiaomi Outdoor Camera AW200
Усі ціни 19 →IP-камера відеоспостереження Xiaomi Mi Home Outdoor Security Camera AW200 | 1 120 грн. |
IP-камера видеонаблюдения Xiaomi Mi Home Outdoor Security Camera AW200 (BH | 1 112 грн. |
IP-камера відеоспостереження Xiaomi Outdoor Security Camera AW200 White (B | 1 499 грн. |
IP камера Mi Outdoor Camera AW200 | 1 299 грн. |
Xiaomi Outdoor Security Camera AW200 (MJSXJ05HL/BHR6398GL) | 1 164 грн. |
Після перезавантаження програми на телефоні (не санкціонований вихід з акаунта) камера не додається до програми, пише що інший користувач підключився (хоча лише на моєму телефоні було підключення). Навіть після скидання до заводських налаштувань Простота в підключенні, доступ до камери через інтернет, контроль зі звуком та динаміком Програмний збій Ruslan Shpulyr: користуюся Xiaomi Outdoor Camera AW200 менше місяця |