Моторне мастило Brexol Truck Superior 15W-40 200 л (48391050998)
Очікується у продажу 26 344 грн. Тип: мінеральне; Призначення: вантажні авто; Двигун: дизельний; Об'єм (л): 200; SAE: 15w-40; Відповідність стандартам: ACEA E6/E7; API CF-4/CG-4/CH-4; |
Brexol Truck Superior 15W-40 200L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brexol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brexol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Brexol Truck Superior 15W-40
Ціни на Brexol Truck Superior 15W-40 |
---|---|---|---|---|
Brexol Truck Superior 15W-40 1 л | від 185 грн. | 7 пропозицій | ||
Brexol Truck Superior 15W-40 4 л | від 623 грн. | 9 пропозицій | ||
Brexol Truck Superior 15W-40 20 л | від 4 266 грн. | 2 пропозиції |