Моторне мастило Axxis Truck LS SHPD 15W-40 200 л
Axxis Truck LS SHPD 15W-40 200L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Axxis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Axxis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Axxis Truck LS SHPD 15W-40 200 л
Моторное масло AXXIS Truck LS SHPD 15W-40 (200л.) OM-48021043894 | 24 112 грн. |
AXXIS Truck LS SHPD 15W-40 (200л) | 24 578 грн. |
AXXIS 48021043894 | 24 922 грн. |
Модификації Axxis Truck LS SHPD 15W-40
Ціни на Axxis Truck LS SHPD 15W-40 |
---|---|---|---|---|
Axxis Truck LS SHPD 15W-40 1 л | від 195 грн. | 5 пропозицій | ||
Axxis Truck LS SHPD 15W-40 4 л | від 690 грн. | 6 пропозицій | ||
Axxis Truck LS SHPD 15W-40 10 л | від 1 645 грн. | 1 пропозиція | ||
Axxis Truck LS SHPD 15W-40 20 л | від 2 785 грн. | 5 пропозицій | ||
Axxis Truck LS SHPD 15W-40 200 л | від 24 112 грн. | 3 пропозиції |