Мотошина Bridgestone Battlax HyperSport S20 EVO 150/60 R17 66H
Відео 2Фото 4 | Товар застарів 4 730 грн. Призначення: дорожня; Рекомендована вісь: задня (Rear); Ширина (мм): 150; Профіль (%): 60; Посадковий діаметр ("): 17; Індекс швидкості: H; |
Bridgestone Battlax HyperSport S20 EVO 150/60 R17 66H |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Battlax HyperSport S20 EVO 150/60 R17 66H
Ціни на Bridgestone Battlax HyperSport S20 EVO 150/60 R17 66H |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Battlax HyperSport S20 EVO 120/70 R17 58W | від 6 354 грн. | 2 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax HyperSport S20 EVO 180/55 R17 73W | від 8 273 грн. | 2 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax HyperSport S20 EVO 190/50 R17 73W | від 8 549 грн. | 2 пропозиції |