Мотошина Bridgestone Battlecross E50 140/80 -18 70P (11453)
Відео 5Фото 13 | Товар застарів 5 870 грн. Призначення: ендуро; Рекомендована вісь: задня (Rear); Ширина (мм): 140; Профіль (%): 80; Посадковий діаметр ("): 18; Індекс швидкості: P; |
Bridgestone Battlecross E50 140/80 -18 70P |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Battlecross E50 140/80 -18 70P
Ціни на Bridgestone Battlecross E50 140/80 -18 70P |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Battlecross E50 90/90 -21 54P | від 3 178 грн. | 1 пропозиція | ||
Bridgestone Battlecross E50 90/90 R21 54P | від 3 357 грн. | 3 пропозиції | ||
Bridgestone Battlecross E50 120/90 -18 65P | від 5 400 грн. | 1 пропозиція | ||
Bridgestone Battlecross E50 120/90 R18 65M | від 3 234 грн. | 2 пропозиції | ||
Bridgestone Battlecross E50 120/90 R18 65P | від 4 082 грн. | 1 пропозиція | ||
Bridgestone Battlecross E50 140/80 R18 70M | від 5 236 грн. | 3 пропозиції | ||
Bridgestone Battlecross E50 140/80 R18 70P | від 4 228 грн. | 4 пропозиції |