Мотошина Bridgestone Exedra G704 180/60 R16 74H
Bridgestone Exedra G704 180/60 R16 74H |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Exedra G704 180/60 R16 74H
Шини Bridgestone G-704 180/60 R16 74H | 10 564 грн. |
Bridgestone Exedra G704 180/60R16 74H | 10 160 грн. |
Bridgestone Exedra G704 180/60 R16 74H 79137 | 9 811 грн. |
Bridgestone Exedra G704 180/60R16 74H | 10 668 грн. |
Bridgestone G-704 180/60 R16 74H | 13 307 грн. |
Відеоогляди