Мотошина Bridgestone Battlax Adventure A40 110/80 R19 59V
Відео 3Фото 34 |
Bridgestone Battlax Adventure A40 110/80 R19 59V |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Battlax Adventure A40 110/80 R19 59V
Ціни на Bridgestone Battlax Adventure A40 110/80 R19 59V |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Battlax Adventure A40 110/80 R19 59V | від 7 549 грн. | 2 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax Adventure A40 120/70 R17 58W | від 6 799 грн. | 5 пропозицій | ||
Bridgestone Battlax Adventure A40 120/70 R19 60V | від 6 427 грн. | 2 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax Adventure A40 150/70 R17 69V | від 7 741 грн. | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax Adventure A40 180/55 R17 73W | від 6 723 грн. | 4 пропозиції |