Твердопаливний котел Candle UNI 90 90 кВт
Товар застарів 135 350 грн. Джерело енергії: твердопаливний; Розміщення: підлоговий; Тип: одноконтурний (тільки опалення); Площа опалення (м²): 720; Корисна потужність (кВт): 90; Мін. t теплоносія (°С): 55; Макс. t теплоносія (°С): 90; ККД (%): 81; Камера згоряння: відкрита (димохідний); Розмір топки: Габарити (мм): 1962x852x1189 |
Candle UNI 90 90 кВт
Джерело енергії:твердопаливний
Установка:підлоговий, одноконтурний
Потужність котла:90 кВт, площа ~ 720 м²
Камера згоряння:відкрита, димар 219 мм
Регулятор тяги купується окремо
Всі характеристики
Характеристики UNI 90
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Candle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Candle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Candle UNI 90
Ціни на Candle UNI 90 |
---|---|---|---|---|
Candle UNI 20 20 кВт | від 65 900 грн. | 2 пропозиції | ||
Candle UNI 25 25 кВт | від 69 300 грн. | 2 пропозиції | ||
Candle Uni 30 30 кВт | від 75 300 грн. | 2 пропозиції | ||
Candle Uni 35 35 кВт | від 80 500 грн. | 4 пропозиції | ||
Candle Uni 40 40 кВт | від 87 500 грн. | 2 пропозиції | ||
Candle Uni 50 50 кВт | від 96 000 грн. | 2 пропозиції | ||
Candle UNI 70 70 кВт | від 149 300 грн. | 2 пропозиції |