Мікрохвильова піч Candy COOKinAPP CMXG 25 DCB чорний (38000247)
Candy COOKinAPP CMXG 25 DCB |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Candy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Candy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Candy COOKinAPP CMXG 25 DCB
Ціни на Candy COOKinAPP CMXG 25 DCB |
---|---|---|---|---|
Candy COOKinAPP CMXG 25 DCW білий | від 9 920 грн. | 5 пропозицій | ||
Candy COOKinAPP CMXG 25 DCS сріблястий | від 9 184 грн. | 4 пропозиції | ||
Candy COOKinAPP CMXG 25 DCB чорний | від 12 505 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →