Мікрохвильова піч Candy Basic CPMW 2070 M білий (38000119)
Відео 2Фото 7 |
Candy Basic CPMW 2070 M білий сріблястий |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Candy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Candy.
Купити Candy Basic CPMW 2070 M білий
Усі ціни 92 →Мікрохвильова піч Candy CPMW2070M | 2 499 грн. |
Candy Candy Basic CPMW 2070M | 2 499 грн. |
Мікрохвильова піч Candy CPMW 2070M | 2 499 грн. |
Мікрохвильова піч Candy CPMW 2070M біла | 2 499 грн. |
Мікрохвильова піч Candy CPMW2070M | 2 199 грн. |
Відкривання дверцят ручкою
НВЧ-піч з механічним управлінням Candy Basic CPMW 2070 М належить до найпростішої та доступної серії мікрохвильовок Basic. Прилад виконаний в класичному дизайні з корпусом, пофарбованим в білий колір. Доступ до робочої камери об'ємом 20 л здійснюється за допомогою прихованої ручки, що відкриває дверцята вліво. Модель обладнана поворотним столом, що забезпечує рівномірне прогрівання продуктів електромагнітним мікрохвильовим випромінюванням (максимальна потужність 700 Вт, частота 2.45 Гц). Як і всі кухонні електроприлади, мікрохвильовка відповідає I класу електрозахисту і безпечна в роботі при підключенні до заземленої розетки.
Шість рівнів регулювання потужності
Для управління пристроєм використовуються 2 поворотні ручки вибору потужності та установки часу. Хоча в печі немає гриля, але передбачена 6-рівневе регулювання мікрохвильового нагріву в діапазоні від 20% до 100% потужності. Програмне розморожування виконується при установці на розподілі шкали з відповідним символом (2 рівень). При цьому потужність мікрохвиль становить приблизно 300 Вт. Таймер приготування можна налаштувати в межах від 0 до 30 хв. Перші 10 хв виставляються з кроком в 1 хв, а наступний час — з кроком в 5 хв. Закінчення робочого циклу супроводжується подачею відповідного звукового сигналу. Крім білої моделі, виробник пропонує покупцям прилад в сріблястому корпусі CPMW 2070 S.
Модификації Candy Basic CPMW 2070 M
Ціни на Candy Basic CPMW 2070 M |
---|---|---|---|---|
Candy Basic CPMW 2070 M білий | від 2 137 грн. | 94 пропозиції | ||
Candy Basic CPMW 2070 S сріблястий | від 3 129 грн. | 1 пропозиція |
be/sYQDqcutNOI що бюджетне теж має бути в магазинах. Додамо від себе, що й запасна мікрохвильова піч у господарстві теж))Candy CPMW 2070M для цього як раз гарно підходить!