Мікрохвильова піч Candy Basic CMW 2070 M білий
Відео 1Фото 6 |
Candy Basic CMW 2070 M |
|
Мікрохвильову піч виробництва Candy можна віднести до бюджетних рішень. Модель виконана в білому кольорі, з яким контрастує тоноване скло дверцят. Також тут передбачено найпростіше механічне управління з двома поворотними перемикачами. Верхня ручка дозволить вибрати потужність нагріву (доступні 6 рівнів потужності), а нижня — налаштувати тривалість нагріву (таймер працює в діапазоні від 1 до 30 хвилин).
Єдиним нагрівальним елементом мікрохвильовки Candy CMW 2070 M є 700-ватний магнетрон. Відповідно і використовувати модель Рекомендується для базових завдань, а саме швидкого розігріву їжі або розморожування продуктів. 20-літрова робоча камера НВЧ-печі цілком стандарту: тут є підсвічування, що активується при старті нагріву, стінки покриті емаллю, а на дні знаходиться прозорий поворотний столик діаметром 244 мм. По завершенню циклу лунає звуковий сигнал середньої гучності.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Candy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Candy.
Купити Candy Basic CMW 2070 M білий
Усі ціни 23 →Candy Candy Basic CMW 2070M | 2 499 грн. |
Мікрохвильовка Candy CMW2070M | 2 784 грн. |
Мікрохвильова піч Candy Cmw 2070M | 2 867 грн. |
Мікрохвильова піч Candy CMW 2070M | 2 499 грн. |
Мікрохвильова піч Candy CMW2070M | 2 604 грн. |
- Таймер на 30 хв