Принтер Canon PIXMA TR150
Відео 18Фото 14 |
Мобільний струменевий принтер з монохромним OLED-дисплеєм з підтримкою технологій прямого бездротового друку. Комплектується двома блоками живлення (мережевий + автомобільний). Може використовуватися для роботи в так званих мобільних офісах, наприклад в пересувних пунктах обслуговування клієнтів. Відрізняється надкомпактною конструкцією (корпус 32х19х6 см) і скромною вагою (2,1 кг).
Незважаючи на настільки помірні габарити і щільну компоновку, являє собою повноцінну струминну систему монохромного і кольорового друку, здатну виводити до 9 чорно-білих і 5,5 кольорових сторінок в хвилину (з заповненням 5%). Фотодрук виконується повільніше — 53 с на одну фотографію формату 10х15 см. Важливою особливістю принтера Canon PIXMA TR150 стало використання високоякісних фірмових чорнила ChromaLife100, які швидко висихають і не змащуються.
Яскраві кольорові фотографії що не вицвітають з часом, допоможуть зберегти пам'ять про важливі моменти, а високоякісні презентаційні документи допоможуть досягти бажаного результату під час обговорення ділових питань. Завдяки вбудованому дводіапазонному адаптера стандарту Wi-Fi 5 завдання на друк можна відправляти «по повітрю» використовуючи принтер як хост-пристрій або застосовуючи технологію Wi-Fi Direct. Також можливе пряме підключення до ПК або ноутбука за допомогою кабелю з роз'ємом USB-C. Для повної автономності додатково можна придбати акумулятор ємністю 2,17 А∙год (10,8 В).
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canon.
Купити Canon PIXMA TR150
Усі ціни 70 →Принтер Canon PIXMA TR150 + Wi-Fi with battery (4167C027) | 13 300 грн. |
Струйный принтер Canon PIXMA mobile TR150 c Wi-Fi (4167C027) | 14 210 грн. |
Портативний принтер Canon PIXMA TR150 A4 + Wi-Fi (4167C007) | 15 969 грн. |
Принтер струменевий Canon PIXMA TR150 (4167C027) 4167C027 | 27 458 грн. |
Принтер Canon Pixma TR150 Wi-Fi with battery (4167C027) | 19 681 грн. |