Принтер Canon PIXMA G550 (4621C008)
Фото 8 |
Компактний, але при цьому досить просунутий та економний кольоровий струменевий принтер, представлений на ринку популярним брендом Canon у 2022 році. Перш за все, модель може похвалитися підтримкою системи безперервної подачі чорнила, що дозволяє принтеру друкувати у великих об'ємах, зберігаючи при цьому відмінну економність. Висока максимальна роздільна здатність друку (4800x1200 dpi) забезпечує можливість створення повнокольорових фотографій.
Паралельно з цим СНПЧ дозволяє мінімізувати собівартість друкованого матеріалу, адже картриджі обслуговуються. Кольоровий струменевий принтер СНПЧ Canon PIXMA G550 використовує для друку одразу дві головки – чорно-білу та кольорову. У корпус моделі вбудовано шість контейнерів для чорнила. Серед іншого виробником передбачено підтримку функції бездротового друку, є можливість друку з хмарного сховища.
У систему управління інтегровані сучасні голосові помічники Amazon Alexa і Google Assistant. Принтер оснащений монохромним екраном на два рядки. Ще однією важливою особливістю моделі є можливість друку без урахування полів, завдяки чому фотографії можна створювати повністю на весь аркуш. Заводського запасу чорнила вистачить на роздрук близько 3800 повнокольорових фотографій розміром 4х6.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canon.
Купити Canon PIXMA G550
Усі ціни 10 →Canon PIXMA G550 (4621C008) | 11 199 грн. |
Canon PIXMA G550 (4621C006) | 12 054 грн. |
Canon PIXMA G550 (4621C006) | 11 760 грн. |
Canon PIXMA G550 (4621C006) | 12 054 грн. |
Принтер Canon PIXMA G550 (4621C008) | 10 326 грн. |