Принтер Canon MAXIFY GX5040 (5550C009)
Відео 2Фото 5 |
Високопродуктивний кольоровий струменевий принтер з СНПЧ, який може стати відмінним вибором для частого та об'ємного друку. Максимальне щомісячне навантаження сягає 45 000 сторінок. Модель підтримує бездротове підключення Wi-Fi Direct, AirPrint. Є мережева синхронізація через Wi-Fi і LAN, а також класичне підключення за допомогою поширеного інтерфейсу USB. Друкарська техніка забезпечена дуже зручною поворотною панеллю із сенсорним введенням та 2-рядковим РК-екраном.
Роздільна здатність друкованої головки досягає 1200x600 dpi. Кольоровий струменевий принтер із СНПЧ Canon MAXIFY GX5040 використовує контейнери збільшеного об'єму. У цій моделі передбачено чотири ємності системи безперервної подачі чорнила. Ресурс чорно-білої фарби складає близько 6000 сторінок, а кольорове чорнило розраховане на роздрук 14 000 сторінок. Робочий ресурс контейнерів можна помітно підвищити, якщо роздруковувати в економічному режимі. Як чорнило можна використовувати як найпростішу водорозчинну фарбу, так і високоякісний пігментний барвник. Серед іншого виробником передбачено підтримку функції двостороннього друку. Допустиме роздрукування документів із хмарного сховища. Друкарська техніка дозволяє працювати з будь-яким папером щільністю до 275 г/м².
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canon.
Купити Canon MAXIFY GX5040
Усі ціни 9 →Canon Maxify GX5040 (5550C009) | 16 180 грн. |
Принтер Canon GX5040 (5550C009) | 18 750 грн. |
Canon MAXIFY GX5040 (5550C009) | 16 195 грн. |
Принтер струменевий Canon GX5040 Wi-Fi (5550C009AA) | 18 999 грн. |
Canon MAXIFY GX5040 (5550C009) MAXIFYGX5040(5550C009) | 21 499 грн. |