Сумка дорожня Casa Si Partner
Фото 3 |
Casa Si Partner |
|
Внутрішня підкладка із термоізолюючого матеріалу на основі фольги.
Для транспортування вантажу вагою до 25 кг
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casa Si Partner
Усі ціни 10 →Сумка-візок Casa Si Partner Blue (CS93076Y06B) (DAS302425) | 1 927 грн. |
Сумка-тележка Casa Si Partner Blue (CS93076Y06B) (DAS302425) DAS302425 | 1 814 грн. |
Сумка-візок Casa Si Partner Blue (CS93076Y06B) (DAS302425) DAS302425 | 1 824 грн. |
Сумка-візок Casa Si Partner Blue (CS93076Y06B) | 1 824 грн. |
Господарська сумка-візок Casa Si Partner 40л Blue (DAS302425) DAS302425 | 1 824 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →