Вакуумний пакувальник Cecotec SealVac 120 SteelCut (CCTC-04256)
Відео 1Фото 6 |
Cecotec SealVac 120 SteelCut |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cecotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cecotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cecotec SealVac 120 SteelCut
Усі ціни 9 →Вакууматор Cecotec CCTC-04256 | 2 499 грн. |
Cecotec Вакууматор Cecotec CCTC-04256 | 2 499 грн. |
Cecotec SealVac 120 SteelCut (CCTC-04256) SealVac120SteelCut(CCTC-04256) | 2 499 грн. |
Вакуумный упаковщик Cecotec SealVac 120 SteelCut CCTC-04256 | 2 499 грн. |
Вакуумний пакувальник Cecotec SealVac 120 SteelCut CCTC-04256 (84354840425 | 2 499 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →