Вакуумний пакувальник Cecotec SealVac Steel CCTC-04070
Відео 1Фото 7 |
Cecotec SealVac Steel CCTC-04070 |
|
У комплекті 5 пакетів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cecotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cecotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cecotec SealVac Steel CCTC-04070
Усі ціни 10 →Вакууматор Cecotec CCTC-04070 | 3 899 грн. |
Вакуумний пакувальник Cecotec SealVac Steel CCTC-04070 (8435484040709) | 3 999 грн. |
Cecotec Вакуумний пакувальник CECOTEC SealVac Steel CCTC-04070 | 3 999 грн. |
Вакуумный упаковщик Cecotec SealVac Steel CCTC-04070 | 3 999 грн. |
Вакууматор Cecotec SealVac Steel CCTC-04070 | 3 999 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →