Вакуумний пакувальник MPM MPZ-01
Відео 1Фото 2 |
MPM MPZ-01 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MPM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MPM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MPM MPZ-01
Усі ціни 34 →Вакуумний пакувальник MPM MPZ-01/C | 2 199 грн. |
ВАКУУМАТОР mpm Product mpz-01 | 2 177 грн. |
Вакуумный упаковщик MPM Product MPZ-01 | 2 247 грн. |
Вакууматор MPM MPZ-01/C | 2 199 грн. |
MPM MPZ-01 | 2 390 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →