Пустушка Chicco Physio Soft 02712.11
Фото 6 |
Chicco Physio Soft 02712.11 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chicco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chicco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Chicco Physio Soft 02712.11
Усі ціни 7 →Chicco Physio Soft Pink пустушка 6-16 m 1 кс | 170 грн. |
Пустушка Chicco Physio Soft силіконова від 6 до 16 місяців Рожева 1 шт (02 | 199 грн. |
Chicco Physio Soft Blue пустушка 6-16 m 1 кс | 170 грн. |
Пустушка Chicco Physio Soft силіконова від 6 до 16 місяців Блакитна 1 шт ( | 199 грн. |
Пустушка силіконова Chicco Physio Soft блакитна 6 міс. (02712.21.00.00) | 239 грн. |
Пустушка Chicco Physio Soft силіконова від 6 до 16 міс., блакитна 02712.21 | 199 грн. |
Пустушка Chicco Physio Soft силіконова 6-16 міс рожева 1 шт (02712.11.00.0 | 245 грн. |
Для новонародженого зручно, що ця пустушка суцільна, ортодонтична. Дещо громіздка, жорстка, наш малюк не захотів її брати спочатку, пробували кілька разів. Пізніше трохи смоктав, але ми пропонуємо її йому лише у крайніх випадках. Артем А.: користуюся Chicco Physio Soft 01808.00 кілька місяців |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Модификації Chicco Physio Soft 02712.11
Ціни на Chicco Physio Soft 02712.11 |
---|---|---|---|---|
Chicco Physio Soft 01808.00 | від 160 грн. | 16 пропозицій | ||
Chicco Physio Soft 01809.00 | від 150 грн. | 6 пропозицій | ||
Chicco Physio Soft 02712.11 | від 170 грн. | 8 пропозицій | ||
Chicco Physio Soft 02713.21 | від 160 грн. | 3 пропозиції | ||
Chicco Physio Soft 01810.01 | від 150 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
tps://www.youtube.com/user/chiccoukr).Нічого особливого в цій пустушці немає, хоча виробник і заявляє, що вона сприяє правильному розвитку мови та твердого неба. Підходить як перша пустушка-проба для новонародженого.