Пустушка Chicco Physio Soft 01808.00
Фото 5 |
Chicco Physio Soft 01808.00 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chicco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chicco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Chicco Physio Soft 01808.00
Усі ціни 18 →Chicco Physio Soft White пустушка 0-6 m 1 кс | 170 грн. |
Пустушка Chicco Physio Soft силіконова від 0 до 6 місяців Блакитна 1 шт (0 | 199 грн. |
Chicco Physio Soft Pink пустушка 0-6 m 1 кс | 170 грн. |
Chicco Physio Soft Blue пустушка 0-6 m 1 кс | 160 грн. |
Пустушка Chicco Physio Soft силіконова від 0 до 6 місяців Рожева (02711.11 | 199 грн. |
ще 13 пропозицій
Для новонародженого зручно, що ця пустушка суцільна, ортодонтична. Дещо громіздка, жорстка, наш малюк не захотів її брати спочатку, пробували кілька разів. Пізніше трохи смоктав, але ми пропонуємо її йому лише у крайніх випадках. Артем А.: користуюся Chicco Physio Soft 01808.00 кілька місяців |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Модификації Chicco Physio Soft 01808.00
Ціни на Chicco Physio Soft 01808.00 |
---|---|---|---|---|
Chicco Physio Soft 01808.00 | від 160 грн. | 19 пропозицій | ||
Chicco Physio Soft 01809.00 | від 150 грн. | 7 пропозицій | ||
Chicco Physio Soft 02712.11 | від 170 грн. | 9 пропозицій | ||
Chicco Physio Soft 02713.21 | від 160 грн. | 4 пропозиції | ||
Chicco Physio Soft 01810.01 | від 150 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
tps://www.youtube.com/user/chiccoukr).Нічого особливого в цій пустушці немає, хоча виробник і заявляє, що вона сприяє правильному розвитку мови та твердого неба. Підходить як перша пустушка-проба для новонародженого.