Соска Chicco Natural Feeling 81035.20
Chicco Natural Feeling 81035.20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chicco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chicco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Chicco Natural Feeling 81035.20
Chicco Natural Feeling Step-up присоска для пляшки 4m+ Adjustable 2 кс | 235 грн. |
Силіконова соска Chicco Natural Feeling, Регульований потік, 4м+, 2 шт (81 | 299 грн. |
Соска Chicco силіконова Step Up New 4 міс + 2 шт (81035.20) | 419 грн. |
Соска силіконова Chicco Natural Feeling 2шт. змінний потік 4m (81035.20) | 359 грн. |
Соска Chicco силіконова Step Up New 4 міс + 2 шт (81035.20) | 349 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →