Зарядна станція Choetech BS002
Відео 5Фото 18 |
Choetech BS002 |
|
Екологічно чиста мініелектростанція, яка не продукує шкідливих викидів і не потребує постійної дозаправки паливом. Іноді знадобиться лише заряджати батарею «під капотом» пристрою, яка має ємністю 276 Вт * год. Choetech BS002 підтримує роботу з номінальними навантаженнями до 300 Вт. Модель придатна для заряджання ноутбука, автономного живлення міні-холодильника або телевізора, заряджання полчища мобільних гаджетів та аксесуарів.
Стандартні побутові споживачі отримують живлення від електростанції через розеткове гніздо на 230 В. Повнорозмірних USB-портів у конструкції зарядної станції налічується 4 шт., притому два роз'єми підтримують швидку зарядку гаджетів за технологією Quick Charge 3.0 (18 Вт). Симетричний зарядний порт USB type C видає потужність до 100 Вт. Доповнюють картину автомобільна розетка 12 В / 10 А і DC-вихід для енергетичного постачання малопотужних девайсів або автоприладдя. Опціонально модель підтримує підключення сонячних панелей. На озброєння зарядної станції поставлені інформаційний екран, ручка для перенесення 3.65-кілограмового корпусу та вбудована LED-джерело світла.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Choetech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Choetech.
Купити Choetech BS002
Усі ціни 16 →Зарядна станція Choetech Portable Power Station 300W (BS002) | 5 999 грн. |
Choetech BS002 V2 офіційна гарантія | 4 899 грн. |
Зарядна станція Choetech BS002-V2, 276 Вт/год, 300 Вт | 13 999 грн. |
Зарядна станція Choetech Portable Power Station BS002 (300W) 2022 Edition | 9 699 грн. |
Зарядна станція Choetech 300W 76800mAh 277Wh Black (BS002-V2) | 7 499 грн. |
Модификації Choetech BS002
Ціни на Choetech BS002 |
---|---|---|---|---|
Choetech BS002 | від 4 899 грн. | 16 пропозицій | ||
Choetech BS004 | від 8 149 грн. | 37 пропозицій | ||
Choetech BS005 | від 20 249 грн. | 29 пропозицій | ||
Choetech BS006 | від 35 099 грн. | 36 пропозицій |