Зарядна станція Energizer PPS300W2
Відео 1Фото 10
Energizer PPS300W2
Основне
Комплектаціязарядна станція
Номінальна потужність300 Вт
Пікова потужність600 Вт
Форма вихідного сигналусинусоїда (PSW)
Виходи
Розеток (230 В)1 шт.
USB-A2 шт.
5В/2.4А
12 Вт
USB-A (швидка зарядка)1 шт. QC3.0
5В/3A, 9В/2A, 12В/1.5A
18 Вт
USB-C1 шт.
3 A
60 Вт
Бездротова зарядка1 зона 10 Вт
Авто-прикурювач вихід / 12 В / 10 A /
DC вихід2 шт DC5521 (12 В / 10 A)
Входи (зарядка станції)
Від сонячних панелей
Від порту USB-C
DC вхід1 шт (19В / 3.15 А)
Батарея та час зарядки
Тип акумулятораLi-Ion NMC
Ємність батареї293 Вт*год
Час зарядки (розетка) 360 хв
Потужність зарядки (прикурювач)120 Вт
Загальне
Блок живленнязовнішній
Дисплей
Підсвічування
Ручка для перенесення
Габарити250х150х140 мм
Вага3.55 кг
Дата додавання на E-Katalogвересень 2024
Знімний Led-ліхтарик 4 Вт.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Energizer 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Energizer.
Купити Energizer PPS300W2
Усі ціни 24 →
Зарядна станція Energizer 293Wh 300W Ua
Ємність акумулятора, Вт/год: 293 / Виходи споживачів: Автоприкурювач, USB-C, USB-A, 220V / Кількість розеток 220V: 1 / Кількі... щесть USB: 4 / Роз'єми для підзарядки: Заряджання від сонячної панелі, Заряджання від мережі / Особливості моделі: Недорогі, маленькі, Функція ДБЖ, Чиста синусоїда, Світильник, дисплей / Розмір, мм: 250x152x144 / Вага, кг: 3.55 / Ємність батареї, мАг: 20400
ЦифраЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
Зарядна станція Energizer PPS300W2 300W
TouchЗ нами 7 років
(Дніпро)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
Energizer PPS300W2
Energizer PPS300W2 - компактна зарядна станція з максимальною потужністю 300Вт та ємністю 293Вт/г. Має розетку змінного ст... щеруму потужністю 300 Вт (макс.), 3 виходи USB-A, 2 виходи постійного струму, 1 вихід USB-C і бездротову зарядку, що забезпечує повну сумісність із широким спектром пристроїв. Дисплей РК-дисплей показує рівень заряду батареї та стан зарядки, включаючи робочу температуру всередині.
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Зарядная станция Energizer 300W, 292Wh (PPS300W2)
293.7 Вт*ч, для смартфонов, Li-Ion, 300 Вт, сеть, С дисплеем, С фонариком, С ручкой, 3.55 кг
A-techno.com.uaЗ нами 10 років
Кілька виходів Має розетку змінного струму потужністю 300 Вт (макс.), 3 виходи USB-A, 2 виходи постійного струму, 1 вихід USB... ще-C і бездротову зарядку, що забезпечує повну сумісність із широким спектром пристроїв. Дисплей РК-дисплей показує рівень заряду батареї та стан зарядки, включаючи робочу температуру всередині. Світлодіодний ліхтарик Надяскравий світлодіодний ліхтарик, який ідеально підходить для внутрішнього та зовнішнього освітлення, включаючи різні рівні яскравості й аварійний режим SOS. Технологія MPPT Технологія MPPT максимізує напругу живлення під час зарядки від постійного струму, що дозволяє сонячній панелі ефективно перезаряджати акумулятор. (Сонячна панель у комплект НЕ ВХОДИТЬ) Контроль температури Використовуючи найновішу технологію контролю температури, ця портативна електростанція підтримує найкраще у своєму класі розсіювання тепла. Технологія PowerSafe PowerSafe Management гарантує захист від короткого замикання, перевищення струму, перезаряду та розряду вашої електростанції та пристроїв.