Комутатор Cisco C1000-24FP-4G-L
Cisco C1000-24FP-4G-L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cisco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cisco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cisco C1000-24FP-4G-L
Усі ціни 17 →Мережевий комутатор Cisco C1000-24FP-4G-L | 133 143 грн. |
Сетевой коммутатор Cisco C1000-24FP-4G-L | 130 480 грн. |
Комутатор Cisco CATAlyst 1000 24port GE, Full POE, 4x1G SFP (C1000-24FP-4G | 174 025 грн. |
Комутатор Cisco Catalyst 1000 24port GE, Full POE, 4x1G SFP C1000-24FP-4G- | 137 469 грн. |
Коммутатор сетевой Cisco C1000-24FP-4G-L | 144 877 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Cisco C1000-24FP-4G-L
Ціни на Cisco C1000-24FP-4G-L |
---|---|---|---|---|
Cisco C1000-8FP-2G-L | від 39 906 грн. | 1 пропозиція | ||
Cisco C1000-16FP-2G-L | від 65 440 грн. | 3 пропозиції | ||
Cisco C1000-24FP-4G-L | від 115 201 грн. | 17 пропозицій | ||
Cisco C1000-48FP-4G-L | від 118 720 грн. | 4 пропозиції | ||
Cisco C1000-48FP-4X-L | від 324 656 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →