Комутатор Hikvision DS-3E0109P-E(C)
Hikvision DS-3E0109P-E(C) |
|
Порти 1 і 2 - порти високого пріоритету. 2 режими роботи: звичайний та збільшеної дальності передачі.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hikvision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hikvision DS-3E0109P-E(C)
Усі ціни 25 →Неуправляемый PoE коммутатор Hikvision DS-3E0109P-E(C) с 8 портами PoE Sal | 4 400 грн. |
Сетевой коммутатор Hikvision DS-3E0109P-E(C) | 4 422 грн. |
Мережевий комутатор Hikvision DS-3E0109P-E(C) | 4 513 грн. |
Комутатор Hikvision DS-3E0109P-E(C) DS-3E0109P-E(C) | 4 512 грн. |
Коммутатор сетевой Hikvision DS-3E0109P-E(C) | 4 512 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →