Ручний масажер Clarisonic Mia 2
Відео 5Фото 6 |
Clarisonic Mia 2 |
|
В комплекті очищаюче молочко Clarisonic Radiance Skin Illuminating Cleanser.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Clarisonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Clarisonic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Clarisonic Mia 2
Усі ціни 7 →Бездротова водонепроникна щітка для обличчя Clarisonic Mia 2 | 2 500 грн. |
Апарат для очищення шкіри Clarisonic Mia 2 PINK | 2 021 грн. |
Бездротова водонепроникна щітка для обличчя + гель Clarisonic Mia 2, green | 2 021 грн. |
Прилад по догляду за шкірою обличчя Clarisonic Mia 2, Рожевий | 2 021 грн. |
Набір для очищення обличчя Clarisonic Mia 2 White | 2 021 грн. |
Подарунковий набір щітка для обличчя Clarisonic Mia 2 BlendCleanse | 2 021 грн. |
Подарунковий набір щітка для обличчя Clarisonic Mia 2 Holiday Box (DT) | 2 021 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →