Корм для кішок Club 4 Paws Urinary Health 900 g
Club 4 Paws Urinary Health 900 g |
|
Сухий преміум-раціон призначений для дорослих кішок, схильних до захворювань сечовивідної системи. Збалансований комплекс Са, P, Mg забезпечує профілактику сечокам'яної хвороби завдяки зниженню кристалів солей у сечі.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Club 4 Paws 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Club 4 Paws.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Club 4 Paws Urinary Health 900 g
Усі ціни 8 →Сухий корм для котів Club 4 Paws Premium для підтримки здоров'я сечовивідн | 148 грн. |
Сухой корм ПОДДЕРЖКА ЗДОРОВЬЯ МОЧЕВЫВОДЯЩЕЙ СИСТЕМЫ для взрослых кошек 900 | 172 грн. |
Повнораціонний сухий корм для дорослих кішок Club 4 Paws Преміум "Підтримк | 164 грн. |
Сухий корм із куркою для підтримання здоров'я сечовивідних шляхів котів Cl | 164 грн. |
Сухий корм для кішок Club 4 Paws Urinary health профілактика сечокам'яної | 169 грн. |
ще 3 пропозиції
Переваги:
- 32/21 - збалансована формула для щоденного годування
- М'ясні інгредієнти №1 у складі
- Допомога в підтримці сечовивідних шляхів
- Суміш токоферолів в якості натурального антиоксиданту
- Вітаміни D3, E, B1, B5, мікроелементи та амінокислоти
- Омега 3 + Омега 6 для здорової шкіри і блискучої шерсті
- Формула INTEGRAMIX: сушені томати, імбир, глід і банани – для загального здоров'я і міцного імунітету улюбленця
- Без штучних ароматизаторів і барвників
Модификації Club 4 Paws Urinary Health
Ціни на Club 4 Paws Urinary Health |
---|---|---|---|---|
Club 4 Paws Urinary Health 900 g | від 148 грн. | 9 пропозицій | ||
Club 4 Paws Urinary Health 2 kg | від 324 грн. | 11 пропозицій | ||
Club 4 Paws Urinary Health 14 kg | від 2 261 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →