Корм для кішок Club 4 Paws Indoor 4 in 1 14 kg
Club 4 Paws Indoor 4 in 1 14 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Club 4 Paws 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Club 4 Paws.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Club 4 Paws Indoor 4 in 1 14 kg
Усі ціни 22 →Сухий корм Club 4 Paws Premium Adult cats для дорослих кішок, що живуть у | 2 288 грн. |
Сухой корм Club 4 Paws Premium Adult cats для взрослых кошек, живущих в по | 2 288 грн. |
Сухой корм для кошек Club 4 Paws Премиум. Для кошек, живущих в помещении 4 | 2 294 грн. |
Сухий корм для кішок Club 4 Paws Преміум. Для кішок, які живуть в приміщен | 2 288 грн. |
Сухой корм ПРЕМИУМ Indoor 4 в 1 для кошек, живущих в помещении 14 кг CLUB | 2 380 грн. |
ще 17 пропозицій
Переваги:
- 32/15 - збалансована формула для щоденного годування
- Підтримка всіх систем організму кішок, що живуть вдома
- Суміш токоферолів в якості натурального антиоксиданту
- Вітаміни D3, E, B1, B5, мікроелементи та амінокислоти
- Омега 3 + Омега 6 для здорової шкіри і блискучої шерсті
- Формула Integramix: сушені томати, імбир, глід і банани – для загального здоров'я і міцного імунітету
- Без штучних ароматизаторів і барвників
Модификації Club 4 Paws Indoor 4 in 1
Ціни на Club 4 Paws Indoor 4 in 1 |
---|---|---|---|---|
Club 4 Paws Indoor 4 in 1 900 g | від 164 грн. | 9 пропозицій | ||
Club 4 Paws Indoor 4 in 1 2 kg | від 360 грн. | 11 пропозицій | ||
Club 4 Paws Indoor 4 in 1 14 kg | від 2 058 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →