Корм для кішок Club 4 Paws Urinary Health 2 kg
Club 4 Paws Urinary Health 2 kg |
|
Сухий преміум-раціон призначений для дорослих кішок, схильних до захворювань сечовивідної системи. Збалансований комплекс Са, P, Mg забезпечує профілактику сечокам'яної хвороби завдяки зниженню кристалів солей у сечі.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Club 4 Paws 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Club 4 Paws.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Club 4 Paws Urinary Health 2 kg
Усі ціни 10 →Сухий корм для дорослих котів Club 4 Paws Premium для підтримки здоров'я с | 324 грн. |
Сухий корм для кішок Club 4 Paws Premium підтримка здоров'я сечовивідної с | 360 грн. |
Сухой корм ПОДДЕРЖКА ЗДОРОВЬЯ МОЧЕВЫВОДЯЩЕЙ СИСТЕМЫ для взрослых кошек 2 к | 404 грн. |
Club 4 Paws Сухий корм для кішок Club 4 Paws Premium підтримка здоров'я се | 360 грн. |
Повнораціонний сухий корм для дорослих кішок Club 4 Paws Преміум "Підтримк | 360 грн. |
ще 5 пропозицій
Преимущества:
- 32/21 - сбалансированная формула для ежедневного кормления
- Мясные ингредиенты №1 в составе
- Помощь в поддержке мочевыводящих путей
- Смесь токоферолов в качестве натурального антиоксиданта
- Витамины D3, E, B1, B5, микроэлементы и аминокислоты
- Омега 3 + Омега 6 для здоровой кожи и блестящей шерсти
- Формула INTEGRAMIX: сушеные томаты, имбирь, боярышник и бананы – для общего здоровья и крепкого иммунитета любимца
- Без искусственных ароматизаторов и красителей
Модификації Club 4 Paws Urinary Health
Ціни на Club 4 Paws Urinary Health |
---|---|---|---|---|
Club 4 Paws Urinary Health 900 g | від 148 грн. | 9 пропозицій | ||
Club 4 Paws Urinary Health 2 kg | від 324 грн. | 11 пропозицій | ||
Club 4 Paws Urinary Health 14 kg | від 2 261 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →