Вантажна шина Compasal CPS60 9 R20 144K
Фото 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
Compasal CPS60 9 R20 144K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Compasal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Compasal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Compasal CPS60 9 R20 144K
Усі ціни 18 →Compasal CPS60 (універсальна) 9.00 R20 144/142K | 8 773 грн. |
Compasal CPS60 (универсальная) 9.00 R20 144/142K PR16 | 8 229 грн. |
Compasal CPS60 (универсальная) 9 R20 144K | 8 087 грн. |
Compasal CPS60 (универсальная) 9.00 R20 144/142K 16PR | 8 150 грн. |
Compasal CPS60 9/80 R20 144/142K | 7 950 грн. |
ще 13 пропозицій