Вантажна шина Compasal CPT65 385/65 R22.5 160L
Виберіть розмір вантажної шини
Compasal CPT65 385/65 R22.5 160L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Compasal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Compasal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Compasal CPT65 385/65 R22.5 160L
Усі ціни 15 →Compasal CPT65 (причіпна вісь) 385/65 R22.5 160L | 11 736 грн. |
Compasal CPT65 (прицепная) (385/65R22.5 160L) | 10 812 грн. |
Compasal CPT65 (прицеп-карьер) 385/65 R22.5 160L 20PR | 10 938 грн. |
Compasal CPT65 385/65 R22.5 160L | 10 550 грн. |
Compasal CPT65 (Прицепная) (385/65R22.5 160L) | 10 302 грн. |
ще 10 пропозицій