Блок живлення Corsair RMe CP-9020250-EU (RPS0158)
Відео 3Фото 6 |
Corsair RMe CP-9020250-EU 750 Вт1000 Вт |
|
Потужний блок живлення з гарною енергоефективністю, що позиціонує виробник у верхній ціновий сегмент. Цей блок є досить універсальним рішенням. Модель можна використовувати для збирання високопродуктивної геймерської системи або робочого комп'ютера. Сучасна резонансна топологія перетворювача LLC дозволяє джерелу живлення демонструвати вкрай високу ефективність електропостачання при роботі з екстремально високими навантаженнями, так і вирішенні простих завдань.
При простому ПК або роботі на піку потужності комп'ютерний блок живлення Corsair RM1000e CP-9020250-EU не піддаватиме електромережу паразитним навантаженням, які виявляються у вигляді надмірного нагрівання компонентів плати. Схемотехніка успішно пройшла сертифікацію 80+ Gold. Модель відрізняється наявністю вбудованого контролера напівпасивного охолодження Zero RPM. При виконанні на ПК нескладних завдань джерело електроживлення залишатиметься повністю безшумним, дозволяючи комфортно використовувати комп'ютер у будь-який час дня та ночі, за будь-яких умов та обставин. Пристрій має практичне модульне підключення проводки. Блок живлення отримав чотири роз'єми PCIe 6+2 і ще два конектори 4+4 pin, що дозволить оснастити комп'ютер обчислювальними ресурсами практично будь-якої продуктивності.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Купити Corsair RMe CP-9020250-EU
Corsair RM1000e (CP-9020250) | 7 799 грн. |
Блок живлення Corsair RM1000e (CP-9020250) RM1000e (CP-9020250) | 8 684 грн. |
Блок питания Corsair RM1000e (CP-9020250) | 8 339 грн. |
Блок живлення Corsair RM1000e (CP9020250EU) | 8 528 грн. |
Corsair RM1000e (CP9020250EU) | 8 736 грн. |
Модификації Corsair RMe
Ціни на Corsair RMe |
---|---|---|---|---|
Corsair RMe CP-9020248-EU | від 4 396 грн. | 1 пропозиція | ||
Corsair RMe CP-9020250-EU | від 7 799 грн. | 5 пропозицій |