Блок живлення Corsair HX Series CP-9020139-EU
Відео 9Фото 7 |
Corsair HX Series CP-9020139-EU |
|
Потужний, ефективний і надійний блок живлення, одягнений у класичний форм-фактор ATX. Гранична потужність моделі досягає 1000 Вт — подібний блок головним чином призначений для комп'ютерних систем з високим рівнем продуктивності, для яких якість і надійність електроживлення грають пріоритетне значення. Сертифікований у відповідності зі стандартом «80 PLUS PLATINUM». Високий рівень енергоефективності і солідна потужність дають змогу задіяти блок живлення Corsair HX Series CP-9020139-EU для майнінгу криптовалют.
Так, спеціально для потреб майнінгу/геймінгу дана модель БЖ отримала відразу 8 роз'ємів PCI-E (6+2). Кабельне підключення засноване на повністю модульній системі, провідні джгути представлені низькопрофільним шлейфовим підключенням. Поряд з роз'ємами підключення кабелів передбачений перемикач для регулювання кількості ліній живлення 12 В. Блок живлення використовує гібридну систему охолодження: при навантаженні на потужність до 300 Вт відведення тепла здійснюється тільки за рахунок пасивних радіаторів. Активне охолодження реалізовано 135-міліметровим вентилятором, який не створює дратівливого шуму навіть на високих обертах — шумовий поріг не перевищує 23 дБ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Купити Corsair HX Series CP-9020139-EU
Усі ціни 6 →Блок живлення ПК Corsair HX1000 80 PLUS PLATINUM pdiscount | 6 499 грн. |
Corsair HX1000 (CP-9020139) | 11 299 грн. |
Блок живлення Corsair HX Series CP-9020139-EU | 12 737 грн. |
Блок питания Corsair HX1000 (CP-9020139) | 12 416 грн. |
Блок живлення Corsair HX1000 (CP-9020139) | 11 987 грн. |
Блок живлення Corsair HX1000 (CP-9020139) | 12 827 грн. |
Досить якісний блок, особливо дивує тиша, тому в пасивці він працює при навантаженні до 40%, що відмінно, тому я далеко не завжди граю, а частіше серфю в інтернеті. Однак зауважу, що навіть на 80% навантаження, коли вентилятор вмикається і крутить більше за середнє, його практично не чути. Це перший і жирний плюс. Далі комплектація, в яку входить тринадцять якісних кабелів, причому як 6-8 пінові, так і спарені і тд. Чому я звернув на це увагу, бо планую зібрати ферму на такому блоці. За вимірами ккд на 80% близько 90%, що, напевно, добре, але не дотягує до платинум. На 100% у мене не вийшло його навантажити. І те потужність не стабільна і місцями стрибає. Тому тест не до кінця об'єктивний, тому блок немає сенсу перевіряти менше ніж на 80%. Цікаво, що гарантія 10 років) Це дуже вселяє впевненість. До всього іншого. тут є всі види захисту, що я знаю. Так. дорогий, але якісний, що підкупило в сумі. Ну і тут є режим перемикання між 12в), причому мало про це знає, тому дуже дивуються коли бачать. Дуже тихий, навіть на середніх та високих навантаженнях. Великий комплект кабелів. ККД дуже висока, хоча часом бувають сумніви щодо платинуму. Відмінно підходить для майнінгу. Ціна. А так, мабуть, немає мінусів, він топовий, тут все є. Антон Ч: користуюся Corsair CP-9020139-EU кілька місяців |
Отпало желание покупать что либо со стороны кормам.
Модификації Corsair HX Series
Ціни на Corsair HX Series |
---|---|---|---|---|
Corsair HX Series CP-9020138-EU | від 8 323 грн. | 2 пропозиції | ||
Corsair HX Series CP-9020139-EU | від 6 499 грн. | 6 пропозицій | ||
Corsair HX Series CP-9020140-EU | від 11 760 грн. | 9 пропозицій |